• WOSP 30. Finał

• Licytacje mailowe WOŚP 2022 informacje ogólne

• Uruchomiliśmy „Licytacje mailowe WOŚP 2022”. Uczestnikami aukcji mogą być osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, ale mogące we własnym imieniu nabywać prawa i zaciągać zobowiązania. Licytacja ma charakter otwarty – podawane ceny są informacjami jawnymi, dostępnymi przez cały czas trwania licytacji na stronie Szkoły zspnowawies.edupage.org

Warunkiem nabycia licytowanego w aukcji przedmiotu jest zgłoszenie udziału poprzez podanie swojej oferty cenowej – przebicia na adres mailowy licytacja@nowawies.pl wraz z danymi:

Imię i Nazwisko, telefon kontaktowy, numer licytowanego przedmiotu.

Dla każdego przedmiotu została ustalona cena wyjściowa. Cena przebicia oferowana przez Uczestników jest jawna dla innych Uczestników aukcji. Kolejna deklarowana cena przebicia powinna wynosić minimum 20 złotych. Licytację wygrywa a Uczestnik, który do momentu zakończenia licytacji złożył najwyższą ofertę.

Zamknięcie aukcji nastąpi w dniu 30 stycznia 2022r. o godz. 14:00.

Wyniki licytacji będą opublikowane około godzinie 15:00. Przypominamy, że licytację zwycięża osoba, która do godz. 14:00 zaproponuje najwyższą cenę. W przypadku takich samych cen, licytację zwycięży osoba, która jako pierwsza zaproponowała taką cenę.

Zwycięzcy licytacji otrzymają powiadomienie telefoniczne z zaproszeniem po odbiór wylicytowanego przedmiotu lub vouchera w dniu 30 stycznia 2022 r.

Zwycięzca aukcji zobowiązany jest do wpłaty zadeklarowanej kwoty osobiście, gotówką w dniu 30 stycznia 2022 r. w godz. 16.00-19.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wieś, ul. Główna 96 oraz odebrania wylicytowanego przedmiotu.

Licytacje mailowe WOŚP 2022

UWAGA!!!

Dla zwycięzców wylicytowanych przedmiotów zostaną dołączone dodatkowo niespodzianki (gadżety).

** ostatnia aktualizacja listy przedmiotów do licytacji 21.01.2022r. godz. 8:20

*** 30.01.2022r. od godz. 9:00 - 14:00 aktualizacja licytacji następuje co 5 - 10 minut (w zależności od napływania ofert)