• WOSP 30. Finał

• Informacja o działaniach

• Szanowni Państwo,
            w tym roku, mimo pandemii, nie rezygnujemy z włączenia się w 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód z tegorocznej akcji przeznaczony jest na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.  W trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo nie możemy jednak zorganizować imprezy na terenie szkoły w takim charakterze jak dotychczas. Wspólne granie przybierze przede wszystkim formę online.

Na stronie szkoły została zamieszczona eSkarbonka, do której można przekazać dowolną wpłatę na konto naszego Sztabu. Nasz indywidualny link do eSkarbonki https://liblink.pl/BvhlhjYDhH każdy może udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu.

Od 17 stycznia chcielibyśmy uruchomić mailową licytację gadżetów WOŚP oraz przedmiotów pochodzących od indywidualnych sponsorów. I tu ogromna prośba do Państwa o przekazanie darów na naszą aukcję, której dochód zwykle w znaczący sposób zasila zebraną kwotę. Wykaz przedmiotów będzie dostępny na stronie szkoły. Każdy uczestnik licytacji będzie mógł podać swoją kwotę po sprawdzeniu na stronie szkoły zaktualizowanej ceny. Adres mailowy do licytacji: licytacja@nowawies.pl. Odbiór przedmiotów czy voucherów w dniu Finału.

W tym roku, 30 stycznia planujemy również loterię fantową, która zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzieci oraz osób dorosłych. I tu również prosimy o składanie darów poprzez uczniów lub osobiście.

Jak co roku 120 Wolontariuszy będzie zbierało pieniądze do puszek. To najważniejszy i najbardziej znaczący dochód w naszej akcji. Nasi uczniowie są w tym niezawodni.
            Przy głównym wejściu do szkoły w dniu Finału będzie wystawiona największa puszka Wolontariusza, prosimy o wrzucanie datków na rzecz Orkiestry w ramach wspólnego grania.

Po raz  drugi w ramach WOŚP organizujemy bieg ulicami naszej miejscowości pod hasłem Policz się z cukrzycą, na który zapraszamy w sobotę 29 stycznia o godzinie 12.00.

Szanowni Państwo, jak co roku liczymy na Państwa hojność i otwarte serca, bo przecież wielokrotnie udowodniliśmy, że pomaganie to nasza mocna strona i potrafimy z niego czerpać radość i ogromną satysfakcję. Mam nadzieję, że wspólnym wysiłkiem uda nam się zebrać kwotę 124 370 zł i tym samym osiągnąć niezwykły sukces PEŁNEGO MILIONA ze wszystkich naszych udziałów w WOŚP. Byłoby to wspaniałe wydarzenie w kończących się obchodach 60-lecia szkoły.

Z wyrazami szacunku i prośbą o wsparcie,
            Jadwiga Jodłowska
            Dyrektor ZSP w Nowej Wsi