• WOSP 30. Finał

• Podziękowania WOŚP

• Szanowni Państwo,
            Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników Administracji i Obsługi oraz Darczyńców za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazane dary rzeczowe i środki finansowe na szlachetny cel zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wspólnym wysiłkiem zebraliśmy kwotę 70 800 zł. (plus obca waluta). Biorąc pod uwagę, że tegoroczne warunki pandemiczne i atmosferyczne były wyjątkowo trudne, zebrana suma jest wielkim sukcesem nas wszystkich.
            Po raz kolejny udowodniliśmy, że dobro drugiego człowieka jest dla nas bardzo ważne, a dzielenie się tym co posiadamy przynosi nam radość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Z wyrazami szacunku,
            Dyrektor ZSP w Nowej Wsi