• WOSP 30. Finał

• eskarbonka

• Wiemy, że macie Państwo wspaniałe, wrażliwe i pełne miłości serce. Wierzymy w Państwa hojność, w to, że zagracie razem z nami i najpiękniejszą orkiestrą świata. Orkiestra miłości, wrażliwości, życzliwości, która uczy radości pomagania, pomnaża dobroć, a przede wszystkim niesie zdrowie i życie.

Przez ostatnich kilka tygodni trwały gorące przygotowania do 30. Finału WOŚP.

Informujemy że Sztab #1028 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym jest już gotowy na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy na Państwa hojność.

Zachęcamy do przekazywania wpłat na eSkarbonkę Sztabu. To nasz indywidualny link do eSkarbonki, który każdy może udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się o tej formie zbiórki - bo pomaganie jest dziecinnie proste!

Szef Sztabu