• Rajd 2021

Absolwenci,

Uczniowie,

Rodzice,

pragniemy poinformować, że znamy już datę XVIII Jubileuszowego  RAJDU PĘCICKIEGO, który w roku 2021 będzie obchodził swoje 18. urodziny.

Przypominamy, że Rajd Pęcicki został zainicjowany przez Publiczne Gimnazjum   im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi w 2003 roku.

W ramach Obchodów 60 - lecia szkoły w Nowej Wsi zapraszamy  nauczycieli, uczniów, absolwentów, rodziców oraz mieszkańców Gminy Michałowice w dniu 1.10.2021 roku na XVIII Rajd Pęcicki, który tradycyjnie uświetni uroczystość przy Pomniku Mauzoleum o godzinie 11.00.

Podobnie jak w poprzednim roku zapraszamy serdecznie uczniów z Komorowa i z Michałowic oraz innych szkól do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu.  Prosimy, aby przedstawiciele szkół gminnych przygotowali krótkie okolicznościowe wystąpienia.

Tradycją uroczystości rajdowych jest co roku rozpisywany Konkurs Poetycko – Plastyczny „...Ci, co zginęli w walce...”, którego regulamin otrzymacie Państwo do 1 września. Przypominamy o nadsyłaniu prac nie później niż do 20 września 2021 roku.

Organizatorzy Rajdu:

Elżbieta Gąsior