• Rajd 2021

• Wyniki Konkursu Literacko-Plastycznego „Ci, co zginęli w walce…”

Za nami kolejna edycja Konkursu Literacko - Plastycznego „Ci, co zginęli w walce…” pod patronatem Wójta Gminy Michałowice.  Uczestniczyli w nim tradycyjnie uczniowie trzech szkół gminnych - w Komorowie, Michałowicach i Nowej Wsi. W tym roku swoje prace prezentowali uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej. Spośród nich niezależna Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach: literackiej oraz plastycznej. Oto oni:

KATEGORIA LITERACKA

I miejsce - Nagroda Wójta Gminy Michałowice - Hanna Mojecka,  szkoła  w Nowej Wsi

II miejsce - Zofia Mocarska, szkoła  w Nowej Wsi

III miejsce - Malwina Wiśniewska, szkoła w Nowej Wsi

Wyróżnienia:

Julia Andrusiuk , szkoła w Komorowie

Jakub Kuczkowski,  szkoła w Michałowicach

Mateusz Gipsiak,  szkoła w Nowej Wsi

KATEGORIA PLASTYCZNA

I miejsce - Nagroda Wójta Gminy Michałowice – Hanna Szkutnik,  szkoła w Nowej Wsi

II miejsce – Matylda Kalisz, szkoła  w Nowej Wsi

III miejsce – Weronika Wrzos, szkoła  w Nowej Wsi

Wyróżnienia:

Maria Regner - szkoła  w Nowej Wsi

Sonia Moskwa - szkoła  w Michałowicach

Julia Rokita - szkoła w Nowej Wsi

Tegoroczną nowością w związku  z konkursem jest  przyznanie po jednej nagrodzie  w obu kategoriach przez Fundację Dwór Polski w Pęcicach.

Laureatki tej nagrody to Julia Andrusiuk  ze szkoły w  Komorowie w kategorii literackiej oraz Weronika Wrzos  ze szkoły  w Nowej Wsi  w kategorii plastycznej.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom, którzy zachęcili ich do twórczej pracy.

Organizatorki  konkursu

Elżbieta Gąsior