• MLegitymacja

• mLegitymacja

• Informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do programu mLegitymacje pod pieczą Ministerstwa Cyfryzacji.

Aplikacja do mLegitymacje obsługuje tylko 1 telefon (ucznia lub rodzica). Po uzyskaniu kodu aktywacyjnego do mLegitymacji, decydujecie Państwo o wyborze numeru komórki, na którym będzie wyświetlana mLegitymacja.

Aby uzyskać kod aktywacyjny należy:

- przesłać na adres mailowy szkoły: szkola@nowawies.pl zdjęcie dziecka (aktualne, może być inne niż w obecnej legitymacji papierowej) w formacie JPG lub JPEG – rozmiar do 5 MB

- podać imię i nazwisko ucznia

- podać klasę

- zapoznać się z Regulaminem Mlegitymacji, przesyłać prośbę o kod aktywacyjny do aplikacji mLegitymacja.

Wygenerowany kod aktywacyjny rodzic odbiera  po okazaniu dowodu osobistego w sekretariacie szkoły.

Instrukcja_instalacji_mLegitymacji_dla_uczniow