- Ogłoszenia archiwalne
- Zaproszenie na 25 Finał WOŚP
- GRAMY RAZEM OD 18 LAT XXV Finał WOŚP w Nowej Wsi
- Ferie 2016/2017
- Harmonogram zajęć sportowych ferie 2017
- Zarządzenie Wójta Gminy Michałowice
- REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2017
- „Ekosystemy naszej Małej Ojczyzny”
- Dzień Dziecka - Dzień Sportu
- Romeo i Julia
- Cegiełka charytatywna
- OFERTA ZAJĘĆ SPORTOWYCH WAKACJE 2017
- Ferie 2018
- REGULAMIN BIEG ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
- Nasz fanpage
- GMINNY FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
- Bijemy rekordy odsłon
- Zaproszenie Szeleszczące...
- Gminne Obchody Roku dla Niepodległej
Harmonogram zajęć sportowych ferie 2017
Harmonogram zajęć sportowych w czasie ferii zimowych dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nowej Wsi
Termin: 13.02.2017 – 17.02.2017
Miejsce: hala sportowa
Prowadzący: Andrzej Makowski
Lp.
Termin realizacji
Godziny rozpoczęcia i zakończenia
Klasy
Tematyka zajęć
1.
Poniedziałek
13.02.2017r
09:00 – 10:00
I – III Gim.
Koszykówka – konkursy rzutowe
10:00 – 11:15
I - III SP.
Gry i zabawy – konkursy sprawnościowe
11:15 – 13:00
IV - VI SP.
Piłka nożna – turniej 4x4
2.
Wtorek 14.02.2017r
09:00 – 10:00
I – III Gim.
Piłka ręczna
10:00 – 11:15
I - III SP.
Piłka nożna
11:15 – 13:00
IV - VI SP
Koszykówka
3.
Środa 15.02.2017r
09:00 – 10:00
I - III Gim.
Piłka nożna – turniej 4x4
10:00 – 11:15
I - III SP.
Piłka nożna – turniej 4x4
11:15 – 13:00
IV - VI SP.
Gry i zabawy – konkursy sprawnościowe
4.
Czwartek
16.02.2017r
09:00 – 10:00
I – III Gim.
Gry zespołowe
10:00 – 11:30
I - III SP.
Piłka nożna
11:15 – 13:00
IV - VI SP.
Siatkówka
5.
Piątek
17.02.2017r
09:00 – 10:00
I – III Gim.
Siatkówka – turniej 4x4
10:00 – 11:30
I - III SP.
Gry i zabawy – konkursy sprawnościowe
11:15 – 13:00
IV - VI SP.
Turniej tenisa stołowego
Miejsce: hala sportowaTermin: 20.02.2017 – 23.02.2017
Prowadzący: Cezary Grzelak
Lp.
Termin realizacji
Godziny rozpoczęcia i zakończenia
Klasy
Tematyka zajęć
1.
Poniedziałek
20.02.2017r
08:00 – 10:00
I – III Gim.
Koszykówka
10:00 – 11:00
I - III Sp.
Gry i zabawy
11:15 – 12:15
IV - VI Sp.
Mini gry zespołowe
2.
Wtorek 21.02.2017r
08:00 – 10:00
I – III Gim.
Koszykówka
10:00 – 11:00
I - III Gim.
Siatkówka
11:15 – 12:15
IV - VI Sp.
Gry i zabawy
3.
Środa 22.02.2017r
08:00 – 10:00
I – III Gim.
Koszykówka – konkursy rzutowe
10:00 – 11:00
I - III Gim.
Turniej tenisa stołowego
11:15 – 12:15
IV - VI Sp.
Piłka nożna – turniej 3x3
4.
Czwartek
23.02.2017r
08:00 – 10:00
I – III Gim.
Koszykówka
10:00 – 11:00
I - III Sp.
Konkursy zwinnościowo - zręcznościowe
11:15 – 12:15
IV - VI Sp.
Turniej tenisa stołowego