• WOSP 31. Finał

• Wsparcie

• Szanowni Państwo,

tradycją Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi jest czynny udział w finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 29 stycznia 2023 roku w godzinach od 15:00 do 20:00, podczas 31. Finału WOŚP, planujemy zorganizować wiele atrakcji, takich jak: występy przedszkolaków i uczniów Zespołu, loterię fantową, licytację, aukcję prac plastycznych, kawiarenkę. Od 2 stycznia 2023 r. istnieje możliwość dokonywania wpłat poprzez eSkarbonkę - link dostępu na stronie szkoły.28 stycznia o godz. 12.00 zapraszamy na bieg Policz się z cukrzycą. Akcja ma na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca. Liczymy na Państwa udział i wsparcie podczas organizacji tegorocznego 31. Finału.

Szczególnie prosimy o pomoc w zebraniu darów na licytację, loterię fantową oraz ciast do kawiarenki. Postaramy się na bieżąco przekazywać wszelkie informacjeW tym roku gramy pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Wspólnie wspierajmy akcje niosące pomoc ludziom.

Z poważaniem,

Jadwiga Jodłowska