• WOŚP 29. Finał

• eSkarbonka Sztabu #1028

Wiemy, że macie Państwo wspaniałe, wrażliwe i pełne miłości serce. Wierzymy w Państwa hojność, w to, że zagracie razem z nami i najpiękniejszą orkiestrą świata. Orkiestra miłości, wrażliwości, życzliwości, która uczy radości pomagania, pomnaża dobroć, a przede wszystkim niesie zdrowie i życie.

Przez ostatnich kilka tygodni trwały gorące przygotowania do 29. Finału WOŚP.

Informujemy że Sztab #1028 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym jest już gotowy na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Liczymy na Państwa hojność .

Zachęcamy do przekazywania wpłat na eSkarbonkę Sztabu. To nasz indywidualny link do eSkarbonki, który każdy może udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się tej formie zbiórki - bo pomaganie jest dziecinnie proste!

Szef Sztabu

eSkarbonki