• WOŚP 29. Finał

• Prośba o wsparcie

Szanowni Państwo,

w tym roku, mimo pandemii, nie rezygnujemy z włączenia się w ogólnopolską akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo nie możemy jednak zorganizować imprezy na terenie szkoły w takim charakterze jak dotychczas. Wspólne granie przybierze przede wszystkim formę online.

Na stronie szkoły została zamieszczona eSkarbonka, do której można przekazać dowolną wpłatę na konto naszego Sztabu. Link do eSkarbonki każdy może skopiować i udostępnić w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu.

Od 18 stycznia uruchomimy mailową licytację gadżetów WOŚP - wykaz na stronie szkoły (koszulki, kubki ceramiczne, kubek termiczny, lalka-Jurek, lalka-Kasia, zegar ścienny, poduszka, saszetka-nerka, breloki, magnes na lodówkę, puzzle, kalendarze, plecaki, kartki z autografem Jurka Owsiaka i inne). Każdy uczestnik licytacji będzie mógł podać swoją kwotę po sprawdzeniu na stronie szkoły zaktualizowanej ceny. Adres mailowy do licytacji: licytacja@nowawies.pl. Ostateczna kwota będzie możliwa do ustalenia i przekazania w szkole w dniu Finału. Jeśli ktoś z  Państwa chciałby przekazać jakiś cenny własny dar na licytację, to jesteśmy do dyspozycji w naszej placówce każdego dnia.

Tegoroczny 29. Finał WOŚP, w związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, został przeniesiony na 31 stycznia 2021 roku. Pieniądze, w ramach wspólnej zbiórki, będą przeznaczone na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Mamy nadzieję, że w tym dniu będzie również możliwa zbiórka do puszek prowadzona tradycyjnie przez naszych Wolontariuszy, a zgłosiło się ich 120.

Przy głównym wejściu do szkoły w dniu Finału będzie wystawiona największa puszka Wolontariusza, prosimy o wrzucanie datków na rzecz Orkiestry w ramach wspólnego grania.

Szanowni Państwo, jak co roku liczymy na Państwa wielkie, otwarte serca, bo przecież wielokrotnie udowodniliśmy, że pomaganie to nasza mocna strona i potrafimy z niego czerpać radość i ogromną satysfakcję. Zdaję sobie sprawę, że nie pobijemy ubiegłorocznego rekordu (135 000 zł), ale każda zebrana kwota, w tym trudnym dla wszystkich czasie, będzie szczególnie cenna.

Z wyrazami szacunku i prośbą o wsparcie,

Jadwiga Jodłowska

Dyrektor ZSP w Nowej Wsi