• Klasy 1-3

• Uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz obchody Dnia Edukacji Narodowej

• 13 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z ceremonią ślubowania klas pierwszych. To był wyjątkowy dzień.  Ślubowanie poprzedził występ artystyczny klas 1, który rozpoczął się pięknie wykonanym polonezem. Następnie były wiersze i piosenki. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, przyjaciółmi roślin i zwierząt, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Kulminacyjnym momentem było pasowanie przez Panią Dyrektor Jadwigę Jodłowską każdego pierwszaka na ucznia naszej szkoły.

Dzień Edukacji Narodowej to również święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji klasa IVc przygotowała program artystyczny, w którym wierszem i piosenką podziękowano wszystkim pracownikom za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Pani Wójt Gminy Michałowice oraz przedstawiciele urzędu gminy.