• Ogłoszenia aktualne

• Adopcja Serca

• Szanowni Państwo, zapraszamy do wparcia nowoprzybyłych uczniów z Ukrainy poprzez Adopcję Serca czyli zadeklarowanie wsparcia finansowego dla konkretnego dziecka. Jeżeli są Państwo zainteresowany projektem zapraszamy do kontaktu z koordynatorem. Wystarczy uzupełnić oświadczenie i złożyć w sekretariacie szkoły, szacowany miesięczny koszt to od 187 do 240zł. Oddzwonimy - podamy imię dziecka któremu możesz pomóc.

Zachęcamy również do wpłat na na konto naszej RR gdzie otworzyliśmy dodatkową zbiórkę na wsparcie dzieci z Ukrainy na konto Rady Rodziców z dopiskiem Ukraina 77 8931 0003 0730 0622 2000 0001

Ze zbiórki będziemy finansować posiłki w szkole w NW dla dzieci oraz pomoce dydaktyczne i plastyczne.

Serdecznie zapraszamy Was do przyłączenia się do akcji Kopernik Wspiera Dzieci Ukrainy

Z góry dziękujemy
            Prezydium Rady Rodziców