• Ciekawostki

• Świetlicowy konkurs rozstrzygnięty

Świetlicowy konkurs „ Mój przyjaciel- Pluszowy Miś” rozstrzygnięty!

Co roku w listopadzie przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ustanowiono go w 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki. Nasza świetlica szkolna postanowiła uczcić to wydarzenie i na początku listopada 2019 roku ogłosiła konkurs plastyczny pod nazwą „Mój przyjaciel pluszowy miś". Był on adresowany dla uczniów klas 0-III szkoły podstawowej. Celem konkursu była możliwość skonfrontowania swoich umiejętności plastycznych, promowanie spontanicznej ekspresji plastycznej dziecka i zdolności manualnych. Uczniowie mieli za zadanie przedstawić sylwetkę swojego ulubionego, pluszowego przyjaciela techniką dowolną (zalecana forma przestrzenna). Liczyła się pomysłowość, samodzielności i oryginalność wykonanej pracy.

Jury w składzie: Bogusława Ciechomska - kierownik świetlicy, Jolanta Cieślak, Monika Zalewska i Justyna Pietrzak, przyznało następujące miejsca:

Urszula Benben klasa 1b

Gabrysia Kutryb klasa 1c

Paweł Żachowski klasa 3c

Basia Kalwat klasa 2b

Hubert Pokropek klasa 1a

Emilka Mikulska klasa 3 c

Michał Pieczyński klasa 2c

Wyróżnienia:

Sebastian Mańkowski klasa 1a, Szymon Starzyński klasa 1c

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową.