• Ogłoszenia aktualne

• DYŻUR WAKACYJNY LIPIEC 2022

• Szanowni Rodzice Przedszkolaków

W dniach 4-18 maja prosimy o składanie wniosków o opiekę przedszkolną nad dzieckiem w lipcu.

W tym celu prosimy o pobranie zamieszczonego poniżej formularza, wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu przedszkola lub szkoły w wyznaczonym terminie.

Jak już informowaliśmy, wszystkie dzieci będą przebywały w szkole z uwagi na zaplanowany dwumiesięczny remont w siedzibie przedszkola. W szkole dysponujemy dwoma pomieszczeniami dostosowanymi do potrzeb mniejszych dzieci i dwoma dla dzieci starszych.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o korzystanie z opieki wakacyjnej w uzasadnionych przypadkach i zgłaszanie dzieci tylko na te dni, gdy nie macie Państwo możliwości zapewnienia dziecku innej formy opieki. W przypadku, gdy zgłoszeń będzie więcej niż miejsc, którymi dysponujemy, o przyjęciu dziecka będzie musiała zadecydować kolejność wpłynięcia zgłoszenia.

Agnieszka Raczyńska-Bigaj

wicedyrektor ZSP w Nowej Wsi