• Okres wakacyjny

Praca Gminnego Przedszkola w Nowej Wsi w okresie wakacyjnym

Informujemy, że w okresie wakacyjnym przedszkole będzie pracowało od

1.07. 2020 r. do 14.08.2020 r.

Podczas wakacji w przedszkolu będzie obowiązywała procedura bezpieczeństwa określona w Zarządzeniu nr 9/2020 Dyrektora ZSP w Nowej Wsi z dnia 8 maja 2020r. opracowana zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. Do jednej grupy zostanie przyjętych maksymalnie 12 dzieci.

Formularz zgłoszenia dziecka na zajęcia w okresie wakacyjnym prosimy składać w terminie 27.05 – 10.06.2020 r. wyłącznie na adres przedszkole@nowawies.pl , natomiast oświadczenie dotyczące bezpieczeństwa epidemicznego, z uwagi na wymóg jego aktualności, należy wypełnić i przesłać na adres przedszkole@nowawies.pl w tygodniu poprzedzającym pobyt wakacyjny dziecka w przedszkolu. Prosimy o przesyłanie wypełnionych i podpisanych dokumentów w formie skanu lub wyraźnego zdjęcia.

Pliki do pobrania: