Menu

 

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

 

LP.

NAZWA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

OSOBA PROWADZĄCA

KLASA

TERMIN

1

,,Mały matematyk” - zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

Elżbieta Zygier

I B

piątek

10:50 - 12:35

sala 10

2

,,Myślę, tworzę, programuję”

Anna Włodarczyk

I C

czwartek

11:50 – 12:35

sala 6

3

,,Joga kid s”

Anna Włodarczyk

      I C

wtorek

12:55 – 13:40

sala 6

4

,,Bez matematyki

ani rusz”

Małgorzata Chmiel

II C

środa

8:00 – 8:45

sala 5

5

,,Z ortografią za pan brat” 

Małgorzata Chmiel

II C

piątek

10:45 – 11:30

sala 5

6

,,Jestem  Polakiem i jestem  tego dumny”

Małgorzata Chmiel

II C

czwartek

10:45 – 11:30

sala 5

7

,,Mały Olimpijczyk”

Anna Adamczewska

    I-III

poniedziałek

14:00 – 15:00

czwartek

15:00 – 16:00

8

,,Minikoszykówka” – zajęcia sportowe

Anna Adamczewska

III,IV

piątek

16:30 – 17:30

poniedziałek

15:00-16:00

9

,,Radość, emocje, muzyka – REM”

Małgorzata Gajownik

I-VIII

poniedziałek

14:55 – 15:55

wtorek

14:55 – 15:55

świetlica

10

,,Literatura źródłem inspiracji dziecięcej”

Dorota Planeta

IV E

wtorek

14:00 - 15:00

sala 20

 

11

,,Czytanie jest cool” – program rozwijający pasje czytelnicze

Hanna Majkowska

IV

realizacja w ramach zajęć uczniów

12

,,Zostać mistrzem matematyki”

Urszula Huryń

IV

środa

7:15 – 8:00

 sala 24

13

,,Ryślenie” – myślenie wizualne i jego zastosowanie w edukacji -

Magdalena Głażewska

IV-VIII

wtorek

14:55 - 15:55

sala 13

14

,,ABC programowania”

Anna Pomykała

IV-VIII

poniedziałek

14:55 – 16:00

sala 23

15

,,ABC modelowania i drukowania 3D" 

Anna Pomykała

IV-VIII

wtorek

14:00 – 16:00

sala 23

16

,,Z programowaniem za pan brat” 

Barbara Mrozowska

IV-V

poniedziałek

14:45 – 15:45

sala 27

17

,,Praktyczna matematyka” 

Katarzyna Kozłowska - Worwa

V-VI

czwartek

14:55 – 15:55

sala 12

18

,,Ćwiczenia czynią mistrza” – konsultacje z jęz. niemieckiego

Renata Sajda

V-VIII

środa

14:55 – 15:40

sala 2

19

,,Uczniowie świadomymi odbiorcami dzieł sztuki” 

Jolanta Sabat

VI-VII

realizacja w ramach zajęć lekcyjnych

20

,,Małe Muzeum Historyczne – badanie śladów przeszłości”

Elżbieta Gąsior

VI-VIII

czwartek

15:45 – 16:45

sala 26

21

,,Podróż do świata mitycznych bogów greckich”

Anna Kasprzak

VI B

środa

12:40 – 13:40

sala 10

22

,,Polubić matematykę” 

Katarzyna Kozłowska-Worwa

VII

poniedziałek

7:10 – 7:55

sala 12

23

,,Egzamin po ósmej klasie – zdam go!”- zajęcia dodatkowe z matematyki

Dominika Materek

VIII

środa

14:55 – 15:40

sala 22

24

"Trening umiejętności 
polonistycznych przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego"

Dorota Planeta

VIIIB

poniedziałek

14:55 – 15:40

sala 20

25

,,Wieczory filmowe” 

Jolanta Sabat

VI-VIII  i III Gim

3-ci czwartek 1 x w m/cu

18:00 – 20:30

świetlica

26

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego i geografii

Agnieszka Baranowska

VII B i VIII, III B Gim

czwartek

14:55 – 15:40

sala 28

27

Konsultacje z fizyki

Dominika Materek

III Gim

poniedziałek

7:15 – 8:00

sala 22

28

,,Wykorzystanie humoru i materiałów autentycznych w nauce języka angielskiego”  

Krzysztof Kwiatkowski

III Gim

wtorek

15:50 – 16:35

sala 18

29

Rozwijanie zainteresowań i talentów językowych uczniów

Agnieszka Baranowska

VIII

czwartek

14:55 – 15:40

sala 28

30

Egzamin z chemii żadnym wyzwaniem

Urszula Huryń

III Gim

czwartek

7:15 – 8:00

sala 24

31

„Gdzie gimnazjalista tam talent”

Beata Wiszniewska

III Gim

czwartek

14:55 – 15:55

sala 20

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika
    Nowa Wieś, Główna 96, 05-806 Komorów
  • 022 7582605
    tel/fax: +48 22 7582703

Galeria zdjęć