- Biegi przełajowe
- Gminny turniej w mini piłkę siatkową chłopców
- Zawody międzyszkolne SP
- Zawody międzyszkole - gimnazjum
- UKS NOWA WIEŚ W ĆWIERĆFINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
- UDANY TYDZIEŃ UKS NOWA WIEŚ
- ĆWIERĆFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
- MŁODZICZKI MŁODSZE 2004
- Małgorzata Judycka drugą zawodniczką na Mazowszu
- Najlepszy strzelec UKS Nowa Wieś
- Basketball Clinic
- Mazovia Cup
- Sukcesy sportowe
- Zakończenie sezonu WOZKosz WM
- Zakończenie sezonu klubu MKS Pruszków
- Tekstowa podstrona
- JUDO
- Sukcesy sportowe 2016/2017
Mazovia Cup
W dniu 6 maja 2017r. na boisku Orlik w Żółwinie odbył się turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych klas 4-6 w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza "Mazovia Cup". Naszą gminę Michałowice reprezentowali uczniowie ze szkoły w Nowej Wsi z klas VI -tych. Podobnie jak w zeszłym roku okazaliśmy się najlepszą drużyną tego turnieju wygrywając w finale z reprezentacją Milanówka po emocjonujących rzutach karnych.
Udział w turnieju wzięły reprezentacje z: Błonia, Brwinowa, Leszna, Michałowic, Milanówka, Nadarzyna i Podkowy Leśnej. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, po 5 zawodników w polu + bramkarz.
Podczas turnieju wyłoniono również najlepszego zawodnika, którym to został nasz uczeń Dawid Leszko.
Wyniki fazy grupowej:
Grupa A
Leszno – Nadarzyn 6 : 1
Brwinów I – Michałowice 1 : 2
Leszno – Brwinów I 0 : 1
Nadarzyn – Michałowice 1 : 5
Leszno – Michałowice 0 : 1
Nadarzyn – Brwinów I 0 : 3
Grupa B
Podkowa Leśna – Milanówek 0 : 1
Błonie – Brwinów II 1 : 1
Podkowa Leśna – Błonie 0 : 1
Milanówek - Brwinów II 1 : 0
Podkowa Leśna - Brwinów II 3 : 1
Milanówek - Błonie 3 : 0
Półfinały:
Michałowice - Błonie 2 : 0
Brwinów I - Milanówek 0 : 1
Finał:
Michałowice - Milanówek 1 : 1 , 3 : 2 k
Klasyfikacja końcowa :
1 - Michałowice (SP Nowa Wieś)
2 - Milanowek
3 - Brwinów I
4 - Błonie
5 - Leszno
6 - Podkowa Leśna
7 - Brwinów II
8 - Nadarzyn
Skład zwycięskiej drużyny: Dorian Dylewski, Michał Dmochowski, Bartosz Twarowski, Dawid Leszko, Igor Kordaczuk, Szymon Kordaczuk, Bartosz Twarowski, Leonard Hołubowicz, Mateusz Choiński
Andrzej Makowski