• Sport

• Sukcesy jeździeckie Marysi

Marysia Czerepińska, uczennica klasy VIII D posiadając licencję Polskiego Związku Jeździeckiego bierze czynny udział w zawodach regionalnych i ogólnopolskich w skokach przez przeszkody. W roku 2021 została V-ce Mistrzem Warszawy i Mazowsza oraz  reprezentowała nasze województwo w finale Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży.

W roku 2022 odbyły się kolejne Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci i Młodzieży organizowane pod patronatem Polskiego Związku Jeździeckiego i zaliczane do Międzyszkolnego Pucharu Jeździeckiego. W tym roku Marysia stanęła na najwyższym podium zdobywając tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w prestiżowej konkurencji D-bis pokonując bezbłędnie parkur.

Aktualnie Marysia trenuje pięć razy w tygodniu i przygotowuje się do Halowego Pucharu Polski Dzieci i Młodzieży.

na filmie przejazd Marysi w finale Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży 2021 rok.