• Rekrutacja do Gminnego Przedszkola oraz oddziału przedszkolnego

• Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Wsi ogłasza

od 1 marca do 31 marca 2023 r. rekrutację do oddziałów Gminnego Przedszkola w Nowej Wsi oraz oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi na rok szkolny 2023/2024.

Zapisy dzieci w wieku 3-6 lat do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gminie Michałowice  będą odbywały się za pomocą systemu elektronicznego, oraz w szczególnych, uzasadnionych przypadkach dyrektorzy placówek będą przyjmowali wnioski w wersji papierowej.

Harmonogram rekrutacji określony jest w Zarządzeniu Nr 9/2023 Wójta Gminy Michałowice z dnia 11 stycznia 2023 r.

Rekrutacja obejmuje dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Michałowice.

Dzieci w wieku 3 - 4 lata (urodzone w roku 2020 i 2019) będą przyjmowane do Gminnego Przedszkola w Nowej Wsi, ul. Główna 52a.

Dzieci 5-letnie (urodzone w 2018 r.) będą przyjmowane do oddziałów przedszkola w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi.

Dzieci 6- letnie (urodzone w 2017 r.) będą przyjmowane do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi.

Link do logowania:

Szczegółowe informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminy Michałowice oraz na stronach przedszkoli i placówek oświatowych przed rozpoczęciem procesu rekrutacji.

Aby zapewnić swojemu dziecku kontynuację edukacji przedszkolnej w dotychczasowej placówce, w grupie 4-latków i 5-latków w roku szkolnym 2023/2024, należy wypełnić  Deklarację pozostania  w przedszkolu i złożyć ją w przedszkolu.

Dyrektor ZSP

Jadwiga Jodłowska

Informacja o rekrutacji

Wniosek o przyjęcie dziecka