• Stołówka szkolna

• REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

• Karta zgłoszeniowa dziecka do stołówki szkolnej

na rok szkolny 2022/23 Pamar Catering s.c.

Nowy system zgłaszania dzieci na obiady.

Od roku szkolnego 2022/2023 wprowadzamy nowy system zgłaszania dzieci na obiady.

Link do formularza dla rodziców do zapisy dzieci na obiady:

Po zapisaniu dzieci na obiady , zostaną utworzone konta dla dzieci, każdy z rodziców będzie mógł zgłaszać nieobecności przez aplikacje, oraz opłacać obiady.

Każde dziecko dostanie chip (koszt 10 zł) do odbijania się na stołówce.

Regulamin Stołówki Szkolnej

1. Stołówka jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez Pamar Catering s.c. dla uczniów, nauczycieli i pracowników Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi.
            2. Obiady wydawane są dla:
              • uczniów wnoszących opłaty indywidualne
              • dzieci, których dożywianie dofinansowuje MOPS, GOPS, TPD, CARITAS
              • nauczycieli i pracowników wnoszących opłaty indywidualne
            3. Stołówka szkolna wydaje:
              • śniadania w godzinach: 8:30 do 9:00
              • obiady w godzinach: 11:20 do 14:30
              • podwieczorek w godzinach: 14:15 do 15:00
            4. Stołówka szkolna wydaje posiłki zgodnie z harmonogramem pod opieką nauczyciela pełniącego dyżur w stołówce (rodzice oraz inne osoby proszone są o nie wchodzenie do stołówki podczas obiadu).
            5. Opłaty za obiady należy wnosić w sklepiku szkolnym lub przez indywidualne konto w aplikacji:

Opłaty wnosimy z góry do 5 dnia każdego miesiąca.

Wyjątek stanowi miesiąc wrzesień gdzie opłatę można wnieść do 20 dnia miesiąca września.

Nieopłacenie obiadów wiąże sie z niewydawaniem posiłków osobą które nie opłaciły.

1. Istnieje również możliwość wniesienia opłaty kwartalnej za posiłki.
            2. Jednorazowy posiłek można wykupić w sklepiku szkolnym.
            3. W przypadku nieobecności dziecka w szkole (choroba, wycieczka, strajk, wizyty lekarskie, wagary, zawody sportowe, pandemia, zamknięta szkoła , ferie itp.) można dokonać odpisu. Należy wówczas zgłosić ten fakt jeden dzień wcześniej lub do godziny 8.00 danego dnia w aplikacji na koncie swojego dziecka. Nie odwołany posiłek będzie można odebrać w stołówce szkolnej do godz. 14:00 po wcześniejszym poinformowaniu chęci odebrania.
            4. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności dziecka w w/w terminie, pieniądze za posiłek nie będą zwrócone.
            5. Odliczenie pieniędzy za odwołane obiady nastąpi przy opłacaniu abonamentu na następny miesiąc Informacje o aktualnym jadłospisie wywieszane są na tablicy ogłoszeń i umieszczony na stronie szkoły.
            6. Obiady wchodzą w obiegówkę szkoły co wiąże się z rozliczeniem płatności na koniec roku do wydania świadectwa.
            7.  Rezygnację z obiadów zgłaszamy w stołówce, niezgłoszenie wypisania przez rodzica wiąże sie ponoszeniem opłat za obiady.
            8. Akceptacja powyższego regulaminu jest wymagana do świadczenia usługi wyżywienia, w przypadku braku akceptacji powyższego regulaminu ze strony rodzica stołówka szkolna nie przyjmie karty zgłoszenia dziecka do stołówki szkolnej.
            9. Akceptacja regulaminu zostanie podpisana przez rodzica, nie przez osoby trzecie.