• Ciekawostki

• Konkurs rozstrzygnięty „Portret Mojego Pupila”

Świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczny „Portret mojego Pupila”. Przez cały październik uczniowie klas 0-3, za pomocą różnych technik tworzyli wizerunki swoich ulubieńców. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury miało nie lada kłopot z wytypowaniem najlepszych. Wszystkie prace były niezwykle wdzięczne, wykonane z niezwykła starannością.

Jury w składzie: p. Bożena Ciechomska, p. Jolanta Cieślak, p. Justyna Pietrzak oraz p. Małgorzata Woźniak  dokonało wyboru najpiękniejszych prac, a  oto wyniki:

Kategoria :

Klasy „0”

1 miejsce: Kapica Zuzanna 0b

Aleksandra Popowska 0b

Aleksandra Skonieczna 0b

2 miejsce: Kaśkosz Iga 0c

3 miejsce: Malwina Piotrkowicz 0c

Sebastian Marciniszyn 0b

Hubert Błoński 0c

Klasy 1

1 miejsce: Zosia Banasik 1a

Katarzyna Mocarska 1b

Julia Cyganek 1c

2 miejsce: Anastazja Kalisz 1a, Dominika Popławska 1b

3 miejsce: Jadzia Poniatowska 1a

Wyróżnienia: Natalia Gondzik, Jagoda Nowak, Lena Sikora, Oskar Dawidziak -1b

Lidia Ostaszewska, Emilka Rutkowska, Matylda Czerwińska, Kasia Zapała- 1a

1 miejsce: Emilka Mikulska 2c

Wyróżnienia: Zosia Janus 2b, Maja Tchórzewska 2b, Staś Burdyn 2b, Jagoda Kaśkosz 2a,

Hania Ostaszewska 3b, Róża Nowak 3b, Maja Sergiejew 3a, Laura Popowska 3b

Laureatom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie .

Tekst : AK