• Rajd 2018

• XV RAJD PĘCICKI 2018r. - INFORMACJE

Rajd Pęcicki ku czci poległych w Boju pod Pęcicami – 2 VIII 1944r.

2 października we wtorek o godz.  8.00  prosimy o zebranie się uczestników Rajdu (klasy Gimnazjum i uczniów klas VII i VIII SP)  przed wejściem do szkoły oraz  ustawienie się w pary w obrębie swojej klasy.

•  Uczestnicy Rajdu powinni mieć wygodne i nieprzemakalne obuwie – czas marszu około 3 godzin - oraz  odpowiedni ubiór wierzchni.
            • W plecaku powinna się  znajdować: kurtka przeciwdeszczowa, drugie śniadanie oraz woda.
            • Informujemy uczestników, że podczas Rajdu będziemy gościć uczniów z Gimnazjum z Michałowic i z Komorowa, z Warszawy, Piastowa, oraz wyjątkowych gości  - Żołnierzy Powstańców.
            • Transparenty Rajdowe zostaną przekazane samorządowi klasowemu przed wyjściem w trasę, gospodarz klasy jest odpowiedzialny za transparent przez czas rajdu.
            • Podczas Rajdu i uroczystości pod Pomnikiem Mauzoleum prosimy o zachowanie należytej powagi.
            • Każda klasa powinna być zaopatrzona w znicze wedle uznania.
            • Grupy rajdowe będą wychodzić w następującej kolejności pod opieką następujących nauczycieli:

8.16 – klasa IIIA – T. Matuszewski,  A. Adamczewska

8.17 – klasa IIIB -   B. Wiszniewska, E. Gąsior, ks. S. Śledziona

8.18 -  klasa VIIA -   H. Młyńska, Sz. Skorupski

8.19 -  klasa  VIIB -  M. Sinior, K. Kasprzyk

8.20 – klasa VIIIC –  B. Mrozowska, A. Makowski

8.21 – klasa VIIIA –   D. Materek, A. Piotrowska

8.22 – klasa VIIIB  -  M. Jasińska, K. Kwiatkowski

8.23 – klasa VIIC –   B. Jędral, D. Auguściak

• Opiekunowie grup rajdowych zostaną  zapoznani z trasą Rajdu, oznaczoną przez  pana T. Matuszewskiego.
            • Wszystkie grupy rajdowe spotykają się na drugim śniadaniu nad zalewem w Komorowie około 9.00 (20 minut odpoczynku)
            • Uroczystości  pod Pomnikiem  Mauzoleum w Pęcicach zaczną się nie później jak o godz. 11.00.
            • W drodze powrotnej Pani Dyrektor przewiduje poczęstunek dla wszystkich uczestników Rajdu nad stawem w  Pęcicach.
            •  Powrót grup rajdowych autokarami nastąpi około godz. 14.00 i 15.00.

Organizatorzy i Współorganizatorzy życzą wszystkim Uczestnikom Rajdu rajdowych wrażeń i udanej lekcji historii.