• Półkolonie 2018/2019

• Półkolonie tydzień I i II

Półkolonie tydzień I

Zajęcia trwają w godz. 8:00 – 16:00

Zbiórka uczestników godzina 8:00 w sali świetlicy szkolnej.

8:15 śniadanie

Program:

• 24.06 – warsztaty pizzy (Pesto Pruszków)
            • 25.06 – wycieczka do Fabryki krówek (Milanówek)
            • 26.06 – wyjazd do kina na film Alladyn (Multikino Pruszków)
            • 27.06 – wyjazd na baseny do Mszczonowa
            • 28.06 – wyjazd do sali zabaw i warsztaty chemiczne (Nowa Stacja Pruszków)

Półkolonie tydzień II

Zbiórka uczestników godzina 8:00 w sali świetlicy szkolnej.

8:15 śniadanie

Program:

• 01.07 – wyjazd do kina na film Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (Multikino Pruszków)
            • 02.07 – wyjazd na trampoliny oraz wycieczka do telewizji (Warszawa)
            • 03.07 – wyjazd na baseny do Mszczonowa
            • 04.07 – wyjazd do sali zabaw i warsztaty fizyczne oraz kino "Datektyw Pikachu" (Nowa Stacja Pruszków, Multikino)
            • 05.07 – wyjazd do sali zabaw Hulakula: kręgle i sale zabaw (Warszawa)

Każdy uczestnik ma zapewnione pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i podwieczorek.

Ważne informacje dla uczestników półkolonii:

• każdy uczestnik półkolonii powinien mieć ze sobą butelkę wody, okrycie głowy, ubranie na przebranie.
            • na trampoliny potrzebne są antypoślizgowe skarpetki (jest możliwość zakupu na miejscu )
            • w Fabryce krówek będzie możliwość zakupu krówek we własnym zakresie.
            • w Manufakturze cukierków będzie możliwość zakupu słodkości we własnym zakresie
            • przed seansem filmowym będzie możliwość samodzielnego zakupu popcornu.
            • w dniu wyjazdu na baseny dodatkowo potrzebny będzie: kostium kąpielowy, ręcznik plażowy, krem do opalania, klapki, czapka.