• WOŚP 27. Finał

• Program XXVII Finał WOŚP

13. I. 2019 godz. 15:00 – 20:00

XXVII Finał WOŚP

1. Prezentacje artystyczne (odpowiedzialna p. Woźniak)

Program:

• 15:00–16:00 bal przebierańców dla najmłodszych (prowadzi p. Woźniak) w tym taniec ucz. kl. IIBSP

• 16:05 – 16:15 klasa I c i II c – 2 piosenki (p. Chmiel, p. Włodarczyk)

• 16:15 – 16:30 pokaz gimnastyki artystycznej (K. Janota)

• 16:30 – 17:30 koncert kolęd, pastorałek (chór REM)

• 17.30–17.35 piosenka „Konik na biegunach” w wykonaniu ucz. kl. IIB SP i VD

• 17.40 – 18.00 konkurs „Ściskawa” – bicie rekordu

• 18:10 – 18:40 pokazy taneczne (taniec towarzyski DCS Brwinów Przylądek Kultury OBF Junior)

W trakcie balu i prezentacji artystycznych odbywać się będzie
            licytacja darów. W związku z tym godziny występów mogą ulec zmianie.

1. Dodatkowe atrakcje:
            • Loteria fantowa – od godz. 16.00 (cena losu 5 zł)
            • Kiermasz rękodzieła
            • Kawiarenka
            • Aukcja prac plastycznych i rękodzieła uczniów
            • Punk medyczny AMEDICA (pomiar ciśnienia, pomiar poziomu cukru)
            • Punkt porad coachingowych - p. Aleksandra Warsztocka Akademia Szczęśliwego Człowieka
            • Punkt informacyjny diagnostyki i terapii biorezonansowej - p. Joanna Biedrzycka
            • Pokaz jazdy na monocyklu - p. Maciej Polarczyk (radny Gminy Michalowice)
            • Pokaz jazdy na rolkach - Nina Marszałek absolwenta gimnzazjum

Licytacja darów:

• Akcesoria WOŚP (koszulki dziecięce, damskie i męskie, kalendarze, kubki, zegar, torby, breloki, smycze)
            • Vouchery na zabiegi fryzjerskie, masaże lecznicze, kolacje w restauracji, na wydrukowanie zaproszeń, porady coachingowe, zabiegi biorezonansowe, na wymianę kompletu opon samochodowych, na naukę jazdy ma monocyklu, snowboardzie, na spływ kajakowy, zajęcia na basenie, bilety do kina, na indywidualny pakiet medyczny w grupie LUX MED.
            • Oczyszczacz powietrza
            • Gadżety PZPN (piłka z podpisami reprezentacji Polski, koszulki m.in. z autografem Lewandowskiego, torby sportowe, plecaki, szalik, książka)
            • Gitara akustyczna
            • Obraz olejny
            • Kosz słodkości, oraz inne …

Liczymy na Państwa hojność podczas licytacji.