• Matematyka

• ŚDTM 2018/2019 w naszej szkole

W ostatnim tygodniu września uczniowie klas 4-8 na lekcjach matematyki ćwiczyli tabliczkę mnożenia. Codziennie rozwiązywali zadania o coraz większym stopniu trudności, by w piątek 28 września potwierdzić znajomość tabliczki mnożenia rozwiązując najtrudniejsze przykłady. W ten sposób Nasza Szkoła uczciła VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie, którzy przez cały tydzień prawidłowo rozwiązali zadania, uzyskali tytuł super mistrza, z kolei Ci, którzy prawidłowo rozwiązali zadania finałowe 28 września zdobyli odznakę organizatora – plakietkę mistrza tabliczki mnożenia. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy nagrodzić tak wielu uczestników konkursu. Zachęcamy do utrwalania tabliczki mnożenia w gronie rodzinnym zgodnie z hasłem Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają.

koordynatorki: Anna Pomykała, Katarzyna Kozłowska-Worwa, Monika Jasińska