• 2018/2019

• Festiwal Piosenki Anglojęzycznej ‘Singing Schools’

We wtorek   15 stycznia odbył się w naszej szkole  Konkurs Piosenki Anglojęzycznej.  Stanowi on etap Gminnego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej ‘Singing Schools’, którego finał w formie uroczystego koncertu laureatów odbędzie się 30 marca 2019 roku w siedzibie urzędu Gminy Michałowice. Z naszej szkoły wezmą w nim udział zdobywcy I, II i III miejsca z każdej kategorii wiekowej. Jury w składzie: Małgorzata Woźniak, Jacek Kaczmarek, Agnieszka Baranowska, Anna Koziorowska, Monika Szczepanik oraz Krzysztof Kwiatkowski postanowili, że będą nimi następujący uczniowie:

Klasy I-III SP

I miejsce - Hanna Sawicka kl.IIIa - Everything at once

II miejsce - zespół Kaja Michewicz kl.IIb, Kalina Rumas kl.IIc, Zofia Janus kl.IIc, Gabrysia Srebrowska kl. IIa, Paulina Łata kl.IIa i Jagoda Gajownik kl.IIa - Yellow Submarine

III miejsce - Kasia Zapała  kl.I a - Shotgun

Klasy IV-VI SP

I miejsce ex equo - Magdalena Grądalska   kl.VIc - Perfect

Jakub Maliszewski kl. IVe  - We are the world

III miejsce - Weronika Wrzos kl. IVa - A dream is a wish your heart makes

Klasy VII i VIII SP i III gimnazjum:

I miejsce - Julia Jeż  kl.VIIIa - Unstoppable

II miejsce - Julia Sankowska VIIIb - Can you feel the love tonight

III miejsce - Mikołaj Bigaj kl.IIIa gimnazjum - The night we met

Do udziału w koncercie i jednocześnie  do wzięcia udziału w rywalizacji o zdobycie nagrody Grand Prix zaproszony jest również duet Małgorzata Judycka i Julia Sankowska, który wykonał piosenkę My heart will go on.

Gratulujemy wszystkim laureatom nominowanym do gali festiwalowej!

Jury, które miało niesłychanie trudne zadanie z uwagi na bardzo wysoki poziom prezentowany przez wykonawców, przyznało również wyróżnienia następującym uczniom:

Klasy I-III SP:

1. duet Lena Janik i Zuzanna Brzostek z klasy IIb
            2. Matylda Czerwińska kl. I a

Klasy IV-VI SP:

1. Mikołaj Dalasiński kl.IVe
            2. Antonina Rak kl.IVe
            3. Zofia Mocarska kl.Va
            4. duet Maryla Piotrowska i Michał Kulesza kl.VIb
            5. tercet Zofia Jura kl. IVc , Gabriela Jura kl.Vd, Aleksandra Robak kl.Vd

Klasy VII, VIII i IIIgimnazjum

1. Gabriela Korzeniewska kl. VIIc
            2. Maja Szkutnik  kl. VIIc
            3. duet Marta Przygoda i Mateusz Michewicz kl.IIIb gimnazjum

Serdeczne gratulacje również dla wyróżnionych za ich wspaniałe występy!

Chcemy podkreślić, że do tegorocznej edycji festiwalu zgłosiła się rekordowa liczba uczestników, a wszystkie występy prezentowały wysoki poziom artystyczny. Bardzo nas to cieszy i motywuje do działania!

Organizatorki;

Aleksandra Piotrowska