• Harmonogram

• Ferie zimowe 2019

Ferie w szkole

W dniach od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r. w godz. 7.30-16.30 planujemy zorganizować w szkole ferie zimowe.

Prowadzone będą następujące zajęcia:

• zajęcia sportowe (basen, tenis stołowy, piłka koszykowa, piłka nożna)
            • zajęcia artystyczne (plastyczne, muzyczno-taneczne)
            • zimowe eksperymenty – warsztaty naukowe (29.01.2019 r. wtorek
              godz. 9.15-10.15)
            • naukowy karnawał – warsztaty (30.01.2019 r. środa godz. 13.15-14.15)
            • wyjście do kina (czwartek)
            • gry i zabawy ruchowo-integracyjne
            • zajęcia kulinarne (wspólne przygotowywanie sałatek, deserów, szaszłyków owocowych oraz soków).

Prowadzący zajęcia: p. B. Ciechomska, p. J. Pietrzak, p. M. Chmiel,
            p. G. Cyrkler. p. J. Kaczmarek, p. K. Pniewska, Laboratorium Juniora.

Ramowy plan dnia:

• 7.30 – 8.30 gry planszowe i zabawy w kącikach zainteresowań
            • 8.30 – 9.00 śniadanie
            • 9.00 – 12.30 basen (poniedziałek, środa, piątek), zajęcia tematyczne w grupach, wyjście do kina, warsztaty naukowe
            • 12.30 – 13.00 obiad
            • 13.00 – 15.30 zajęcia sportowe, zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty naukowe
            • 15.30 – 16.30 gry planszowe i zabawy w kącikach zainteresowań.

Zgłoszenia na pierwszy tydzień ferii wraz z wypełnioną kartą uczestnika składamy w sekretariacie szkoły do dnia 8.01.2019 r. Karty można pobrać w sekretariacie szkoły oraz ze strony szkoły.

Koszt posiłków (śniadanie + obiad) – 10 zł za dzień, pokrywają rodzice (za 5 dni 50 zł). Wpłaty do dnia 8.01.2019 r. w stołówce szkolnej lub na konto zamieszczone na stronie szkoły.

W drugim tygodniu ferii od 4 lutego do 7 lutego zajęcia sportowe (gry zespołowe i tenis stołowy) będą prowadzone przez pana Andrzeja Makowskiego i pana Cezarego Grzelaka w następujących grupach wiekowych:

• 8.00 – 10.00 kl. I-III SP
            • 10.00 – 12.00 kl. IV-VI
            • 12.00 – 14.00 kl. VII-VIII i gim.

Pliki do pobrania:

Karta uczestnika

Regulamin

Administratorem danych osobowych podanych w Karcie Uczestnika Ferii jest Zespół Szkolno Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika, Nowa Wieś, ul. Główna 96, 05-806 Komorów. Dane  przetwarzane są w celu niezbędnym dla rejestracji, organizacji i przeprowadzenia ferii zimowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zarejestrowania się i udziału w  wyżej wymienionym przedsięwzięciu. Dane osobowe nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym i trzecim odbiorcom. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia i rozliczenia zajęć odbywających się w czasie ferii. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.